Nasze usługi
Wsparcie IT/Serwis

Dzięki kadrze wyszkolonych inżynierów jesteśmy wstanie zapewnić wysokiej jakości doradztwo dopasowanego do Twoich potrzeb. Oferujemy pomoc w zakresie konfiguracji urządzeń IT, VoIP, CCTV i wiele innych.

Wsparcie IT/Serwis

Zakres naszych usług obejmuję:

Świadczymy usługi serwisowe realizowane zdalnie, jak i na miejscu w Twojej siedzibie. Posiadamy nowoczesny system rejestrowania zgłoszeń (HelpDesk), dzięki któremu masz jasny i przejrzysty wgląd we wszystkie swoje zgłoszenia oraz jesteś na bieżąco informowany o postępach prac.

Jesteśmy partnerem wielu wiodących producentów sprzętu elektronicznego, dzięki czemu możemy zapewnić szybkie i profesjonalne wsparcie techniczne. Mamy również możliwość uzyskania sprzętu zastępczego w przypadku uszkodzenia lub na czas naprawy. Partnerstwo zapewnia nam również uzyskanie i wypożyczanie sprzętu na testy co pozwoli zweryfikować jego możliwości i poznać najnowsze funkcjonalności przed ostatecznym zakupem.

Zobacz również

Nasze obszary działalności

WLAN/LAN

Budujemy sieci lokalne LAN i bezprzewodowe WLAN.
więcej…

NICE CXOne

Jako partner firmy NICE pomagamy przenieść w nowy wymiar kontaktu klientów z Twoją firmą oferując wdrożenie systemu CCaaS - NICE CXOne
więcej…

Instalacje niskoprądowe

Nasza firma projektuje, wykonuję i serwisuje instalację niskoprądową, instalację komputerową miedzianą i światłowodową.
więcej…

Wsparcie IT/Serwis

Oferujemy wysokiej jakości doradztwo, wsparcie techniczne i optymalizacja kosztów.
więcej…

PJP TELECOM

Zaufali nam:

Masz pytania? Chcesz wdrożyć nowe rozwiązania teleinformatyczne w swojej firmie? Skorzystaj z kompetencji najlepszych specjalistów w swojej branży.

Adres email

Numer telefonu