PJP Telecom
Poznaj nas:

PJP Telecom jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i informatyczne. Odpowiadamy na ciągle rosnące potrzeby rynku już od ponad 20 lat. Dostarczamy rozwiązania różnych producentów. Sprzedajemy, instalujemy, serwisujemy na terenie całego kraju. Szybko i w przystępnych cenach.

Doświadczenie i profesjonalizm

Zespół ekspertów

Proponujemy najnowsze produkty do transmisji i rejestracji głosu, obrazu i danych, a także ich ochrony. W ofercie posiadamy m.in. centrale telefoniczne IP, systemy Call Center i Unified Communications, wideokonferencje, systemy audiowizualne i automatyki oświetlenia, elementy sieci LAN i WLAN oraz bezpieczeństwa IT. Montujemy także okablowanie strukturalne objęte 25-letnią gwarancją. Zawsze dbamy o optymalizację kosztów przy zachowaniu najwyższej jakości.

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi firmy w każdym z kluczowych obszarów prowadzonej działalności i przy udziale doświadczonych oraz kompetentnych ekspertów.

Na każdym etapie ściśle współpracujemy z klientem. Wspólnie wyznaczamy cel, a następnie precyzyjnie dobieramy narzędzia i rozwiązania, które służą jego osiągnięciu.

Do każdego zadania podchodzimy w sposób rzetelny i terminowy.

Naszą współpracę z Klientem opieramy na częstych kontaktach i regularnym raportowaniu. Na bieżąco komunikujemy wszelkie potrzeby i zwracamy uwagę na potencjalne ryzyka.

Dążymy do uzyskania pełnej satysfakcji Klienta. Dbamy o to, aby nasi Partnerzy weszli na wyższy poziom biznesu.

Nasz zespół

trochę więcej o nas →

Piotr Plebankiewicz

Właściciel firmy

Krzysztof Matuszek

Kierownik serwisu

Tomasz Michnol

Sp. ds. handlowych, serwisant

Michał Kopaczewski

Specjalista ds.technicznych

Piotr Duda

Starszy sp. ds. Serwisu

Michał Taraska

Specjalista ds. Serwisu

Sandra Joźwik

Starszy sp.ds.Administracyjnych i Marketingu

PJP TELECOM

Zaufali nam: