Nasze usługi
NICE CXOne

Wdrażając system NICE CXOne budujesz trwałe relacje z klientami. My współpracując ramię w ramię z Tobą chcemy, aby każdą interakcję klientów przekształcić w niezwykłe i godne zaufania doświadczenie. Łącząc innowacyjną platformę chmurową, NICE CXone, z naszymi ukierunkowanymi na klienta usługami eksperckimi pomagamy Ci przekształcić każdy kontakt klienta z Twoją firmą w niezapomniane doświadczenie i pogłębić ich relacje w celu uzyskania trwałych rezultatów.

PJP TELECOM

o Nice

Dzięki NICE firmy różnej wielkości na całym świecie nigdy nie mogły łatwiej zapewnić wyjątkowego poziomu obsługi klientów przy jednoczesnym spełnieniu kluczowych wskaźników biznesowych.

Firma NICE, oferująca wiodącą na świecie platformę obsługi klienta w chmurze, CXone, jest światowym liderem w dziedzinie samoobsługowego oprogramowania CX wspomaganego przez sztuczną inteligencję dla Contact Center – i nie tylko. Ponad 25 000 organizacji w ponad 150 krajach, w tym ponad 85 firm z listy Fortune 100, współpracuje z NICE, aby przekształcać i ulepszać każdą interakcję z klientem.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Zobacz również

Nasze obszary działalności

WLAN/LAN

Budujemy sieci lokalne LAN i bezprzewodowe WLAN.
więcej…

NICE CXOne

Jako partner firmy NICE pomagamy przenieść w nowy wymiar kontaktu klientów z Twoją firmą oferując wdrożenie systemu CCaaS - NICE CXOne
więcej…

Instalacje niskoprądowe

Nasza firma projektuje, wykonuję i serwisuje instalację niskoprądową, instalację komputerową miedzianą i światłowodową.
więcej…

Wsparcie IT/Serwis

Oferujemy wysokiej jakości doradztwo, wsparcie techniczne i optymalizacja kosztów.
więcej…

PJP TELECOM

Zaufali nam:

Masz pytania? Chcesz wdrożyć nowe rozwiązania teleinformatyczne w swojej firmie? Skorzystaj z kompetencji najlepszych specjalistów w swojej branży.

Adres email

Numer telefonu