Nasze usługi
Systemy bezpieczeństwa

Nasza firma specjalizuje się w systemach telewizji dozorowej. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem, projektujemy, układamy okablowanie wraz z pomiarami, instalujemy urządzenia oraz wdrażamy cały system. Świadczymy również usugi serwisowe.  Realizujemy wdrożenia począwszy od hal wielkopowierzchniowych (magazyny wysokiego składowania), składowiska odpadów, poprzez duże obiekty handlowe, parkingi, uczelnie i akademiki jak również powierzchnie biurowe dużych, średnich i małych firm.

Systemy bezpieczeństwa

Kontrola dostępu:

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego instalujemy systemy sygnalizacji włamania i napadu. Obiekty dzielimy na strefy, integrujemy je z monitoringiem zainstalowanym na obiekcie dzięki czemu operator od razu jest powiadamiany o zdarzeniu.

Kontrola dostępu również pełni funkcję ochronną na obiektach. Zabezpiecza budynki, hale przed nieupoważnionym dostępem. Dodatkowo znajduje rozwiązania w obiektach np. sportowych (szafki z elektrozamkami) jak również w hotelarstwie dzięki klamkom z wbudowanym czytnikiem kart.

Zobacz również

Nasze obszary działalności

WLAN/LAN

Budujemy sieci lokalne LAN i bezprzewodowe WLAN.
więcej…

NICE CXOne

Jako partner firmy NICE pomagamy przenieść w nowy wymiar kontaktu klientów z Twoją firmą oferując wdrożenie systemu CCaaS - NICE CXOne
więcej…

Instalacje niskoprądowe

Nasza firma projektuje, wykonuję i serwisuje instalację niskoprądową, instalację komputerową miedzianą i światłowodową.
więcej…

Wsparcie IT/Serwis

Oferujemy wysokiej jakości doradztwo, wsparcie techniczne i optymalizacja kosztów.
więcej…

PJP TELECOM

Zaufali nam:

Masz pytania? Chcesz wdrożyć nowe rozwiązania teleinformatyczne w swojej firmie? Skorzystaj z kompetencji najlepszych specjalistów w swojej branży.

Adres email

Numer telefonu