Nasze usługi
Projektowanie i nadzór techniczny

Projektujemy instalacje: niskoprądowe, niskiego i średniego napięcia. Świadczymy usługę nadzoru nad projektami

Projektowanie i nadzór techniczny

Zakres naszych usług obejmuję:

PJP Telecom jest firmą zajmującą się projektowaniem, organizacją i realizacją inwestycji budowlanych z branży instalacji elektrycznych. Oferujemy usługi w zakresie nadzoru nad realizacją inwestycji, kierowaniem budową oraz projektowania sieci i instalacji elektrycznych, automatyki i teletechniki. Działalność firmy skierowana jest głównie na wspieraniu w tworzeniu i realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych inwestorów prywatnych, publicznych, zakładów przemysłowych oraz klientów indywidualnych. Nasz zespół składa się z ambitnych inżynierów i specjalistów posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje zawodowe potrzebne przy realizacji zadań inwestycyjnych. Dysponujemy uprawnionymi projektantami, kierownikami budowy, inspektorami nadzoru w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz w specjalności instalacyjnej teletechnicznej. Każda z osób posiada uprawnienia w grupie SEP w zakresie dozoru i eksploatacji.

Zobacz również

Nasze obszary działalności

WLAN/LAN

Budujemy sieci lokalne LAN i bezprzewodowe WLAN.
więcej…

NICE CXOne

Jako partner firmy NICE pomagamy przenieść w nowy wymiar kontaktu klientów z Twoją firmą oferując wdrożenie systemu CCaaS - NICE CXOne
więcej…

Instalacje niskoprądowe

Nasza firma projektuje, wykonuję i serwisuje instalację niskoprądową, instalację komputerową miedzianą i światłowodową.
więcej…

Wsparcie IT/Serwis

Oferujemy wysokiej jakości doradztwo, wsparcie techniczne i optymalizacja kosztów.
więcej…

PJP TELECOM

Zaufali nam:

Masz pytania? Chcesz wdrożyć nowe rozwiązania teleinformatyczne w swojej firmie? Skorzystaj z kompetencji najlepszych specjalistów w swojej branży.

Adres email

Numer telefonu