Zarząd
Anna Błaszak

Radca prawny, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

RADCA PRAWNY

Anna Błaszak

Radca prawny z ponad 15-letnim doświadczeniem. Prawnicze doświadczenie Anna Błaszak zdobywała w renomowanej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie pracy i obsłudze międzynarodowych korporacji oraz dużych i średnich przedsiębiorstw.

Od ponad 10 lat prowadzi kancelarię prawną, gdzie wraz z doświadczonym zespołem prawników obsługuje przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wieloletnie doświadczenie Anny Błaszak ugruntowało m.in. reprezentowanie Klientów w co najmniej kilkuset kontrolach, przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz sporach sądowych.

Anna Błaszak jest cenionym audytorem z zakresu prawa pracy (w tym planowania i rozliczania czasu pracy), autorką publikacji naukowych oraz artykułów prawniczych w czasopismach branżowych, doświadczonym szkoleniowcem w dziedzinie prawa, a w szczególności prawa pracy.

W ATL Flor & Błaszak odpowiedzialna za obszar prawny oraz kadr i płac.

Nasze usługi

Obszary działalności

NICE CXOne

Jako partner firmy NICE pomagamy przenieść w nowy wymiar kontaktu klientów z Twoją firmą oferując wdrożenie systemu CCaaS - NICE CXOne
więcej…

WLAN/LAN

Budujemy sieci lokalne LAN i bezprzewodowe WLAN.
więcej…

Instalacje niskoprądowe

Nasza firma projektuje, wykonuję i serwisuje instalację niskoprądową, instalację komputerową miedzianą i światłowodową.
więcej…

Uporządkuj finanse firmy korzystając z kompetencji najlepszych specjalistów.

Adres email

info@atl-group.pl

Numer telefonu

+48 12 633 54 72