PJP Telecom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fbvimeotwmailftp

Inteligentne budynki nie są już jedynie wizją przyszłości, a coraz częściej spotykanym rozwiązaniem. Zapewniają wygodę mieszkańcom, którzy mogą w pełni sterować elektroniką za pomocą smartfona czy tabletu.

Nowoczesny wideodomofon MOBOTIX to kompleksowe rozwiązanie wyposażone w hemisferyczną kamerę, czytnik RFID oraz wyświetlacz z urządzeniem zapisującym RFID, a także telefonię SIP. Zestaw ten pozwala na łatwe sterowanie całym systemem monitorowania, zdalne włączanie świateł oraz wchodzenie do domu bez użycia kluczy. Kamera hemisferyczna zapewnia dookólny obraz, umożliwiający dokładną rejestrację przestrzeni.

Rozwiązanie zostało wyposażone w szyfrowaną magistralę dwużyłową MxBus. Dzięki niej użytkownicy bez problemu rozbudują kamery lub wideodomofony IP o dodatkowe wejścia i wyjścia, poszerzając system alarmowy i dostosowując go do potrzeb inteligentnego domu – mówi Daniel Martyka, Product Manager w Veracomp, dystrybutora MOBOTIX w Polsce.

Magistralę MxBus można też wzbogacić o różnorodne moduły rozszerzeń, moduł GPS, czujniki temperatury, radarowy sensor zbliżeniowy oraz inne akcesoria, dzięki którym cały system monitorowania można dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

 

Polskojęzyczny katalog produktów MOBOTIX (PDF)

 

O firmie MOBOTIX

MOBOTIX to firma tworząca oprogramowanie, która zajmuje się także produkcją kamer IP. Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w Niemczech. W 2005 roku firma MOBOTIX wprowadziła na rynek swój pierwszy profesjonalny system zarządzania sygnałem wizyjnym, który wciąż z powodzeniem używany jest w tysiącach obiektów na całym świecie. Ze względu na brak jakichkolwiek ograniczeń związanych z liczbą użytkowników czy kamer systemy MOBOTIX stosowane są w miejscach wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa, takich jak więzienia, lotniska czy stadiony piłkarskie. Oferta obejmuje profesjonalny system VMS oraz system analizy obrazu wideo — systemy te są bezpłatne i dostarczane bez żadnych opłat licencyjnych. Co więcej, również aktualizacje oprogramowania są dostępne do pobrania bezpłatnie, co sprawia, że produkty MOBOTIX są przyszłościową inwestycją charakteryzującą się jednym z największych wskaźników zwrotu z inwestycji. Od 2015 roku wszystkie kamery MOBOTIX wyposażone są w czujniki obrazu w technologii „Moonlight Sensor Technology” i o rozdzielczości 6 megapikseli, które odznaczają się niebywałą światłoczułością i zapewniają wysokiej jakości obraz wideo bez rozmycia obiektów w ruchu, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Rejestracja i Transmisja
głosu, obrazu i danych

 • Centrale telefoniczne, rejestratory
  i systemy call center
 • Systemy monitoringu,
  kontroli dostępu i alarmowe
 • Osprzęt informatyczny i telekomunikacyjny

Okablowanie
i sieci bezprzewodowe

 • Okablowanie strukturalne
  z 25 letnią gwarancją

 • Instalacje elektryczne i słaboprądowe
 • Sieci bezprzewodowe

Usługi serwisowe
i optymalizacja kosztów

 • Usługi serwisowe 24h na dobę zgodne
  z SLA (Service Level Agreement)
 • Optymalizacja i obniżanie kosztów
 • Doradztwo i outsourcing dla Firm

NASZE ROZWIĄZANIA OPIERAMY NA PRODUKTACH: