PJP Telecom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fbvimeotwmailftp

Nowe narzędzie od ESET podnoszące gotowość Twojej organizacji na nowe rodzaje ataków

Dla dużych firm sektora bankowego, energetycznego lub wojskowego, kluczowe jest, by wiedzieć o wszystkich możliwych wektorach ataku na swoją sieć i uzyskiwać te informacje z różnych źródeł. Wszystko po to, by móc stosownie odpowiadać na stale zmieniającą się charakterystykę bezpieczeństwa swojego środowiska sieciowego. Ataki ukierunkowane, zagrożenia APT, exploity zero-day oraz działanie botnetów są trudne do wykrycia przez inżynierów posiadających dostęp wyłącznie do informacji z wnętrza sieci firmowej.

Na pomoc przychodzi ESET Threat Intelligence - narzędzie, które wypełnia lukę pomiędzy informacjami uzyskanymi przez inżynierów z wnętrza sieci firmowej, a danymi zbieranymi przez system ESET z całego świata. Rozwiązanie wykorzystuje informacje gromadzone przez ponad 100 milionów stacji roboczych na całym świecie, które wysyłają zebrane informacje do chmurowego systemu reputacyjnego ESET LiveGrid. Następnie dane te przesyłane są do centrów Research & Development, zlokalizowanych na całym świecie, gdzie eksperci zajmują się dogłębną analizą otrzymanych danych. Dzięki temu ESET Threat Intelligence dostarcza klientom ESET unikatową wiedzę, która pomaga zrozumieć i zarządzać ryzykiem ataku na swoją sieć firmową, umożliwiając równocześnie poprawę skuteczności działania swoich zabezpieczeń.

ESET Threat Intelligence nie wymaga wdrożenia rozwiązań ESET w sieci ?rmowej. Oznacza to, że może on być stosowany przez klientów nie posiadających rozwiązań ESET jako dodatkowa warstwa zabezpieczeń, działająca jako system wczesnego ostrzegania przed nadciągającymi zagrożeniami czy atakami ukierunkowanymi, o których dostawca rozwiązań ochronnych, zastosowanych w danej ?rmie, może nie widzieć. Alternatywnie, system ten może być stosowany w celu uzyskania dodatkowych informacji nt. konkretnego ataku, który został już wykryty w sieci ?rmowej, by następnie umożliwić podjęcie odpowiedniej decyzji dotyczącej ochrony sieci.

Ulotka o ESET Threat Intelligence


Poznaj pozostałe produkty ESET dla sieci korporacyjnych: https://www.eset.com/uk/business/

 

 

Rejestracja i Transmisja
głosu, obrazu i danych

 • Centrale telefoniczne, rejestratory
  i systemy call center
 • Systemy monitoringu,
  kontroli dostępu i alarmowe
 • Osprzęt informatyczny i telekomunikacyjny

Okablowanie
i sieci bezprzewodowe

 • Okablowanie strukturalne
  z 25 letnią gwarancją

 • Instalacje elektryczne i słaboprądowe
 • Sieci bezprzewodowe

Usługi serwisowe
i optymalizacja kosztów

 • Usługi serwisowe 24h na dobę zgodne
  z SLA (Service Level Agreement)
 • Optymalizacja i obniżanie kosztów
 • Doradztwo i outsourcing dla Firm

NASZE ROZWIĄZANIA OPIERAMY NA PRODUKTACH: