PJP Telecom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fbvimeotwmailftp

 

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy status Alcatel-Lucent Enterprise Expert Business Partner, który potwierdza nasze kompetencje w zakresie rozwiązań głosowych i sieciowych marki Alcatel-Lucent Enterprise (ALE).

Jestem dumny, że nasza strategia rozwoju w zakresie doradztwa biznesowego i kompleksowych wdrożeń wraz z usługami utrzymania przynosi oczekiwane rezultaty – powiedział Piotr Plebankiewicz, właściciel PJP Telecom – Od kilku lat, obok posiadanych kompetencji w zakresie rozwiązań do komunikacji głosowej i UC, mocno rozwijamy nasze kompetencje w zakresie rozwiązań sieciowych, przewodowych i bezprzewodowych, co pozwala nam realizować złożone projekty teleinformatyczne dla naszych klientów. Uzyskanie tego statusu potwierdza fachowe przygotowanie naszego zespołu i daje pewność klientom, że wybrali do współpracy właściwego partnera.

Cieszymy się, że wieloletnia współpraca z PJP Telecom wkracza w nowy etap – powiedział Krystian Sokalski, Channel Sales Manager ALE – Uzyskanie poziomu akredytacji Alcatel-Lucent Enterprise Expert Business Partner jest potwierdzeniem wysokich kompetencji w zakresie portfolio ALE. Wpisuje się to w naszą strategię biznesową na 2016 rok, której priorytetem jest wsparcie oraz sukcesywne rozwijanie wiedzy i poziomu certyfikacji partnerów w obszarze rozwiązań głosowych oraz sieciowych. Wierzę, że dynamiczny rozwój PJP Telecom pozwoli nam wspólnie pozyskać nowych klientów.

ALE International jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Produkty, oferowane pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, są przeznaczone zarówno do przestrzeni biurowych, jak i do pracy w chmurze. Dzięki wiedzy ekspertów, doświadczeniu techników i współpracy ponad 2900 partnerów handlowych innowacyjne i dostosowane do wymagań każdego użytkownika rozwiązania ALE w zakresie telekomunikacji, sieci komputerowych i chmur obliczeniowych stosuje już przeszło 830 000 klientów na całym świecie.

PJP Telecom jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i informatyczne. Odpowiadamy na ciągle rosnące potrzeby rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy cały wachlarz rozwiązań ALE, instalujemy i serwisujemy na terenie całego kraju, także w ramach umów SLA. Szybko i w przystępnych cenach.

Rejestracja i Transmisja
głosu, obrazu i danych

 • Centrale telefoniczne, rejestratory
  i systemy call center
 • Systemy monitoringu,
  kontroli dostępu i alarmowe
 • Osprzęt informatyczny i telekomunikacyjny

Okablowanie
i sieci bezprzewodowe

 • Okablowanie strukturalne
  z 25 letnią gwarancją

 • Instalacje elektryczne i słaboprądowe
 • Sieci bezprzewodowe

Usługi serwisowe
i optymalizacja kosztów

 • Usługi serwisowe 24h na dobę zgodne
  z SLA (Service Level Agreement)
 • Optymalizacja i obniżanie kosztów
 • Doradztwo i outsourcing dla Firm

NASZE ROZWIĄZANIA OPIERAMY NA PRODUKTACH: