Drukuj

 

Z przyjemnością informujemy, że PJP Telecom, dostarczając już od kilku miesięcy rozwiązania Barracuda, nawiązała oficjalne partnerstwo z firmą Barracuda Networks, oferującą jedne z najlepszych rozwiązań w branży IT do ochrony sieci firmowych i treści, dostępności aplikacji, przechowywania danych i ich ochrony oraz odzyskiwania danych po awarii, w tym dla użytkowników usługi Office365.

Chcemy tym samym lepiej zaadresować wielokrotnie nagradzane rozwiązania Barracuda do konkretnych potrzeb naszych klientów, podnosząc nasze kompetencje doradztwa biznesowego i techniczne w zakresie szerokiej oferty produktowej Barracuda. Producent dostarcza swoje rozwiązania w formie gotowych urządzeń, maszyn wirtualnych oraz usług w chmurze, co pozwala na różne scenariusze wdrożeń, zgodnie z preferencjami klientów.

Aktualne portfolio Barracuda: https://www.barracuda.com/products

PJP Telecom jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i informatyczne. Odpowiadamy na ciągle rosnące potrzeby rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy rozwiązania różnych producentów. Sprzedajemy, instalujemy, serwisujemy na terenie całego kraju. Szybko i w przystępnych cenach.

Zapraszamy do współpracy.