Drukuj

                                   

 

Premiera Alcatel-Lucent OXO Connect z najnowszą wersją pakietu OpenTouch® Suite dla MŚP oraz nowe urządzenia sieciowe WLAN klasy podstawowej uproszczą małym i średnim przedsiębiorstwom wdrożenie zaawansowanych funkcji komunikacji, systemów ujednoliconej komunikacji i wspomagania współpracy oraz niezawodnych sieci IP.

Firma ALE, działająca pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, przedstawiła nową generację rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) zapewniających dostęp do zaawansowanych usług chmurowych. Te nowe rozwiązania upraszczają korzystanie z infrastruktury informatycznej w MŚP i pomagają partnerom handlowym skutecznie obsługiwać klientów z tego segmentu.

Najnowszy pakiet Alcatel-Lucent OpenTouch® dla MŚP, oparty na nowym niezawodnym serwerze komunikacji Alcatel-Lucent OXO Connect R2, odpowiada na zapotrzebowanie klientów z tego segmentu na elastyczność niezbędną we współczesnym środowisku pracy. Nowa wersja OXO Connect zapewnia hybrydowy system wprowadzający usługi chmurowe, które będą przydatne również w przyszłości, wraz z konwergentnym systemem komunikacji głosowej, WiFi i przesyłania danych.

Dzięki pojemności serwera zwiększonej do 300 użytkowników partnerzy biznesowi Alcatel-Lucent Enterprise będą mogli dotrzeć do nowych klientów, podczas gdy nowe narzędzia dadzą im bezpieczny sposób na zdalne zarządzanie wdrożonymi sieciami. Wprowadzenie uproszczonego programu przygotowywania wycen oraz zarządzania licencjami ma na celu ułatwienie MŚP korzystania z infrastruktury informatycznej, a prosty model licencjonowania umożliwia rozwijanie wdrożonego rozwiązania wraz z rozwojem klienta, z trzyletnią gwarancją wsparcia do oprogramowania.

 

Nowe istotne funkcje:

 

„Ponad 850 tysięcy sprzedanych rozwiązań i przeszło 18 milionów użytkowników dowodzi, że rozwiązania Alcatel-Lucent Enterprise są doskonale dopasowane do potrzeb MŚP” — skomentował Damien Delar, szef działu rozwiązań dla MŚP w ALE. „Rozwiązania najnowszej generacji zapewniają proste i niezawodne funkcje sieciowe potwierdzające niesłabnące zaangażowanie ALE w doskonalenie systemów komunikowania się w MŚP. Nowe rozwiązanie OXO Connect pozwala zwiększyć zadowolenie klientów i zminimalizować ponoszone koszty”.

O firmie ALE
ALE International jest czołowym dostawcą rozwiązań i usług komunikacyjnych dla przedsiębiorstw, od biura po chmurę, oferowanych pod wspólną marką Alcatel-Lucent Enterprise. W swoich działaniach wykorzystuje wieloletnią spuściznę innowacji i ducha przedsiębiorczości oraz globalną obecność — ma ponad 2700 pracowników w przeszło 100 krajach na całym świecie. Siedziba firmy mieści się w Paryżu.

 

Dodatkowe informacje:

Broszura ALCATEL-LUCENT OXO CONNECT for SMB

Broszura ALCATEL-LUCENT OMNIACCESS AP1101