PJP Telecom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fbvimeotwmailftp

 

Firma VXi wprowadza do oferty nowy zestaw słuchawkowy Bluetooth z serii BlueParrott - VXi BlueParrott S450-XT

To pierwszy zestaw słuchawkowy BlueParrott, który odtwarza dźwięk stereo klasy Hi-Fi z wykorzystaniem uznanej technologii aptX® firmy Qualcomm® dla bezprzewodowej transmisji dźwięku via Bluetooth i interfejsu AVRCP do bezprzewodowego sterowania odtwarzaniem multimediów. Zastosowanie protokołu Bluetooth klasy 1 w wersji 4.0 pozwala na zasięg do 90 m (w połączeniu z urządzeniami BT klasy 1), a wbudowany akumulator pozwala na 24 godzinne odtwarzanie muzyki, ścieżek dzwiękowych lub prowadzenie rozmów telefonicznych na pojedynczym ładowaniu. W słuchawce zastosowano technologie Near Field Communication (NFC) dla łatwego i natychmiastowego parowania oraz Multipoint Pairing do użytku z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Wygodny, obrotowy wysięgnik mikrofonu z zaawansowaną redukcją szumów Xtreme Noise Suppression™ (80% redukcja szumów otoczenia) pozwala na prowadzenie czystych rozmów nawet przy dużym natężeniu hałasu. Po zakończeniu rozmowy można go podnieść do pałąka słuchawki i cieszyć się krystalicznym brzmieniem ulubionej muzyki podczas pracy w biurze.

Podobnie jak w nagradzanym modelu VXi BlueParrott® B350-XT, w modelu S450-XT istnieje również ekskluzywny, programowany przez użytkownika Parrott Button™, którego funkcje można definiować za pomocą bezpłatnej aplikacji BlueParrott dostępnej na smartfony z systemami Android i iOS.

Jak informuje firma, model S450-XT powstał na prośbę dotychczasowych użytkowników zestawów VXi BlueParrott: pracowników mobilnych i kierowców ciężarówek, ale jego wszechstronne funkcje i niezwykła jakość dźwięku pozwalają na wykorzystanie go do profesjonalnego użytku biurowego i domowego. Słuchawka pozwala na komunikację poprzez Bluetooth lub za pomocą dołączonych kabli USB i jack 3,5 mm z dowolnymi urządzeniami, ładowanie słuchawki odbywa się poprzez złącze micro USB.

Ulotka produktowa VXi BlueParrott S450-XT

Ulotka produktowa VXI BlueParrot B350-XT

Rejestracja i Transmisja
głosu, obrazu i danych

 • Centrale telefoniczne, rejestratory
  i systemy call center
 • Systemy monitoringu,
  kontroli dostępu i alarmowe
 • Osprzęt informatyczny i telekomunikacyjny

Okablowanie
i sieci bezprzewodowe

 • Okablowanie strukturalne
  z 25 letnią gwarancją

 • Instalacje elektryczne i słaboprądowe
 • Sieci bezprzewodowe

Usługi serwisowe
i optymalizacja kosztów

 • Usługi serwisowe 24h na dobę zgodne
  z SLA (Service Level Agreement)
 • Optymalizacja i obniżanie kosztów
 • Doradztwo i outsourcing dla Firm

NASZE ROZWIĄZANIA OPIERAMY NA PRODUKTACH: