PJP Telecom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fbvimeotwmailftp

MOBOTIX S15MOBOTIX

 

MOBOTIX, niemiecki producent systemów do monitoringu wizyjnego, wprowadził do oferty kamerę S15. Jest ona idealnym rozwiązaniem do zastosowań ruchomych i niestandardowych, gdzie nie można wykorzystać powszechnie stosowanych modeli kamer.

Transport oraz logistyka to branże wymagające odpowiedniego zabezpieczenia. Przewożone towary, a także używany przez firmy z tych sektorów sprzęt, są najczęściej bardzo wartościowe. Zdarzają się zatem kradzieże i inne incydenty powodujące znaczne straty finansowe. Niezbędne staje się więc odpowiednie ich zabezpieczenie przez system monitorowania, który z jednej strony nie zajmie dużo miejsca, a z drugiej będzie odporny na działanie warunków atmosferycznych zapewniając niezawodność.

Odpowiednim rozwiązaniem dla branży logistycznej i transportowej jest kamera S15 firmy MOBOTIX. Posiada ona dwa niezależne obiektywy – termiczny i wideo do wyboru. Idealnie sprawdza się w różnego rodzaju pojazdach, bez względu na rodzaj konstrukcji, ponieważ kabel łączący obiektywy wideo z bazą kamery posiada 3 metry długości.

Zaletą modelu S15 jest jego kompaktowość i wydajność. Decydując się na to rozwiązanie, otrzymujemy małe, dyskretne urządzenie wraz z wysokiej jakości technologią. Obraz wideo jest odzwierciedlany w rozdzielczości 6-ciu megapikseli. Dodatkowym jej atutem jest zastosowana hemisferyczna technologia monitoringu 360°, która zapewnia całkowitą widoczność obserwowanej przestrzeni i eliminuje martwe strefy. Kamera wyposażona jest także w mikrofon umożliwiający rejestrowanie dźwięku. – mówi Daniel Martyka, Product Manager w Veracomp, dystrybutora MOBOTIX w Polsce.

Model S15, podobnie jak wszystkie kamery firmy MOBOTIX, jest dodatkowo wyposażony w oprogramowanie do automatycznego wykrywania zdarzeń, analizy obrazu wideo, raportowania przemieszczających się obiektów oraz funkcję obsługi zdalnej. Umożliwia także wysyłanie wiadomości sieciowych czy rejestrację własną lub sieciową.

 

Polskojęzyczny katalog produktów MOBOTIX (PDF)

 

O firmie MOBOTIX

MOBOTIX to firma tworząca oprogramowanie, która zajmuje się także produkcją kamer IP. Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w Niemczech. W 2005 roku firma MOBOTIX wprowadziła na rynek swój pierwszy profesjonalny system zarządzania sygnałem wizyjnym, który wciąż z powodzeniem używany jest w tysiącach obiektów na całym świecie. Ze względu na brak jakichkolwiek ograniczeń związanych z liczbą użytkowników czy kamer systemy MOBOTIX stosowane są w miejscach wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa, takich jak więzienia, lotniska czy stadiony piłkarskie. Oferta obejmuje profesjonalny system VMS oraz system analizy obrazu wideo — systemy te są bezpłatne i dostarczane bez żadnych opłat licencyjnych. Co więcej, również aktualizacje oprogramowania są dostępne do pobrania bezpłatnie, co sprawia, że produkty MOBOTIX są przyszłościową inwestycją charakteryzującą się jednym z największych wskaźników zwrotu z inwestycji. Od 2015 roku wszystkie kamery MOBOTIX wyposażone są w czujniki obrazu w technologii „Moonlight Sensor Technology” i o rozdzielczości 6 megapikseli, które odznaczają się niebywałą światłoczułością i zapewniają wysokiej jakości obraz wideo bez rozmycia obiektów w ruchu, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 

Rejestracja i Transmisja
głosu, obrazu i danych

 • Centrale telefoniczne, rejestratory
  i systemy call center
 • Systemy monitoringu,
  kontroli dostępu i alarmowe
 • Osprzęt informatyczny i telekomunikacyjny

Okablowanie
i sieci bezprzewodowe

 • Okablowanie strukturalne
  z 25 letnią gwarancją

 • Instalacje elektryczne i słaboprądowe
 • Sieci bezprzewodowe

Usługi serwisowe
i optymalizacja kosztów

 • Usługi serwisowe 24h na dobę zgodne
  z SLA (Service Level Agreement)
 • Optymalizacja i obniżanie kosztów
 • Doradztwo i outsourcing dla Firm

NASZE ROZWIĄZANIA OPIERAMY NA PRODUKTACH: