PJP Telecom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fbvimeotwmailftp

eagleeye logo

Eagle Eye Networks jest światowym liderem w dziedzinie monitoringu wideo w chmurze. Dzięki rewolucyjnemu podejściu, EEN odpowiada na potrzeby związane z bezpieczeństwem każdej firmy bez względu na jej wielkość i typ.
Z Eagle Eye Cloud VMS dostęp do nagrań oraz wideo w czasie rzeczywistym jest prosty i nie wymaga dodatkowego oprogramowania. Przechowując wideo w chmurze, firmy zmniejszają koszt oraz zapotrzebowanie sprzętowe.
Łącząc szerokie spektrum kompatybilności kamer, liczne narzędzia do analizy obrazu i otwartą platformą API, Eagle Eye Networks zapewnia firmom platformę, która jest czymś więcej niż tylko systemem bezpieczeństwa wideo.

Zmodernizuj zabezpieczenia wideo

Tradycyjne systemy bezpieczeństwa wideo wymagają znacznej ilości sprzętu, skomplikowanych instalacji oraz stałej konserwacji i zarządzania sprzętem. Eagle Eye Networks jest tutaj, aby to zmienić.
Eagle Eye Cloud VMS to rewolucja w nadzorze wideo dzięki nieograniczonej skalowalności i wszechstronnemu rozwiązaniu, które usprawnia wszystko, od zarządzania użytkownikami po elastyczną chmurę i dodatkową opcje przechowywania nagrań lokalnie. 

DlDLaczego firmy wybierają Eagle Eye Networks

Eagle Eye Cloud VMS to proste i elastyczne rozwiązanie, przeznaczone do obsługi nieograniczonej liczby lokalizacji i użytkowników.

EAGLE

Elastyczność w używaniu nowego lub istniejącego sprzętu

Jedną z największych zalet monitoringu wideo w chmurze jest niski całkowity koszt posiadania (TCO). Chmura zapewnia firmom znaczne korzyści przy niskich kosztach początkowych, bezpłatnej możliwości dodawania dodatkowych lokalizacji oraz niskich kosztach konserwacji dzięki automatycznym aktualizacją oprogramowania, co eliminuje konieczność wymiany istniejącego sprzętu.
Dzięki Eagle Eye Networks możesz wybierać spośród ponad 3000 kamer IP, analogowych i HD over Coax. Płać tylko za to, czego potrzebujesz i aktualizuj sprzęt, gdy będziesz gotowy.

Rejestracja i Transmisja
głosu, obrazu i danych

 • Centrale telefoniczne, rejestratory
  i systemy call center
 • Systemy monitoringu,
  kontroli dostępu i alarmowe
 • Osprzęt informatyczny i telekomunikacyjny

Okablowanie
i sieci bezprzewodowe

 • Okablowanie strukturalne
  z 25 letnią gwarancją

 • Instalacje elektryczne i słaboprądowe
 • Sieci bezprzewodowe

Usługi serwisowe
i optymalizacja kosztów

 • Usługi serwisowe 24h na dobę zgodne
  z SLA (Service Level Agreement)
 • Optymalizacja i obniżanie kosztów
 • Doradztwo i outsourcing dla Firm

NASZE ROZWIĄZANIA OPIERAMY NA PRODUKTACH: