Drukuj

 

Miło nam poinformować, że nasza firma dołączyła do grona autoryzowanych partnerów firmy AudioCodes, lidera na rynku technologii VoIP skoncentrowanym na jakości głosu i najlepszych w swojej klasie produktach VoIP z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie kompatybilności z liderami branżowymi wśród usługodawców i przedsiębiorstw.

Cieszę się, że firma PJP Telecom zdecydowała się dołączyć do naszej sieci partnerskiej w Polsce – powiedział Jakub Galus, Technical Sales Manager, Poland & Baltics w AudioCodes – Firma, obecna na rynku IT od wielu lat, dała się poznać jako solidny integrator złożonych rozwiązań dla sektora finansów i bankowości i jestem przekonany, że dzięki pogłębieniu współpracy będziemy mogli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby naszych wspólnych klientów.

Jako eksperci w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych kładziemy duży nacisk na wybór sprawdzonych, wysokojakościowych produktów, które dokładnie zaadresują potrzeby naszych klientów i partnerów na przystępnym cenowo poziomie – powiedział Marceli Matczak, dyrektor ds. rozwoju w PJP Telecom – Na przestrzeni kilku lat firma AudioCodes dała poznać się jako rzetelny dostawca zaawansowanych technologicznie produktów dla sieci konwergentnych, które spełniają wysokie wymogi niezawodności i jakości połączeń, zgodności oraz bezpieczeństwa w systemach telekomunikacyjnych i wideokonferencyjnych. Stąd nasza decyzja, by zacieśnić współpracę z AudioCodes w celu pogłębienia wiedzy technicznej dla lepszej obsługi potrzeb naszych klientów.

AudioCodes, posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań VoIP, oferuje szeroką gamę innowacyjnych, efektywnych kosztowo produktów dla sieci konwergentnych (głosu, wideo i danych), w tym media serwery, kontrolery sesji na styku sieci (E-SBC), bramy dla abonentów indywidualnych, przedsiębiorstw i operatorów telekomunikacyjnych, rutery usług biznesowych (MSBR), telefony IP, aplikacje wspomagające usługi CC i zarządzanie jakością usług głosowych w sieciach IP. Produkty AudioCodes są certyfikowane z rozwiązaniami instalowanymi lokalnie oraz chmurowymi od takich dostawców UC i CC jak Broadsoft, Genesys, Alcatel-Lucent Enterprise, Avaya, Interactive Intelligence oraz Microsoft (Skype for Business, Office365). Kontrolery sesji SIP (SBC) firmy AudioCodes posiadają obecnie zgodność z ponad 100 dostawcami rozwiązań IP-PBX i operatorami dostarczającymi łącza SIP: http://www.audiocodes.com/sbc-interoperability-list

PJP Telecom jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i informatyczne. Odpowiadamy na ciągle rosnące potrzeby rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy rozwiązania różnych producentów. Sprzedajemy, instalujemy, serwisujemy na terenie całego kraju. Szybko i w przystępnych cenach.

Zapraszamy do współpracy.