PJP Telecom

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

fbvimeotwmailftp

 

Miło nam poinformować, że nasza firma dołączyła do grona autoryzowanych partnerów firmy AudioCodes, lidera na rynku technologii VoIP skoncentrowanym na jakości głosu i najlepszych w swojej klasie produktach VoIP z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie kompatybilności z liderami branżowymi wśród usługodawców i przedsiębiorstw.

Cieszę się, że firma PJP Telecom zdecydowała się dołączyć do naszej sieci partnerskiej w Polsce – powiedział Jakub Galus, Technical Sales Manager, Poland & Baltics w AudioCodes – Firma, obecna na rynku IT od wielu lat, dała się poznać jako solidny integrator złożonych rozwiązań dla sektora finansów i bankowości i jestem przekonany, że dzięki pogłębieniu współpracy będziemy mogli jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby naszych wspólnych klientów.

Jako eksperci w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań teleinformatycznych kładziemy duży nacisk na wybór sprawdzonych, wysokojakościowych produktów, które dokładnie zaadresują potrzeby naszych klientów i partnerów na przystępnym cenowo poziomie – powiedział Marceli Matczak, dyrektor ds. rozwoju w PJP Telecom – Na przestrzeni kilku lat firma AudioCodes dała poznać się jako rzetelny dostawca zaawansowanych technologicznie produktów dla sieci konwergentnych, które spełniają wysokie wymogi niezawodności i jakości połączeń, zgodności oraz bezpieczeństwa w systemach telekomunikacyjnych i wideokonferencyjnych. Stąd nasza decyzja, by zacieśnić współpracę z AudioCodes w celu pogłębienia wiedzy technicznej dla lepszej obsługi potrzeb naszych klientów.

AudioCodes, posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozwiązań VoIP, oferuje szeroką gamę innowacyjnych, efektywnych kosztowo produktów dla sieci konwergentnych (głosu, wideo i danych), w tym media serwery, kontrolery sesji na styku sieci (E-SBC), bramy dla abonentów indywidualnych, przedsiębiorstw i operatorów telekomunikacyjnych, rutery usług biznesowych (MSBR), telefony IP, aplikacje wspomagające usługi CC i zarządzanie jakością usług głosowych w sieciach IP. Produkty AudioCodes są certyfikowane z rozwiązaniami instalowanymi lokalnie oraz chmurowymi od takich dostawców UC i CC jak Broadsoft, Genesys, Alcatel-Lucent Enterprise, Avaya, Interactive Intelligence oraz Microsoft (Skype for Business, Office365). Kontrolery sesji SIP (SBC) firmy AudioCodes posiadają obecnie zgodność z ponad 100 dostawcami rozwiązań IP-PBX i operatorami dostarczającymi łącza SIP: http://www.audiocodes.com/sbc-interoperability-list

PJP Telecom jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i informatyczne. Odpowiadamy na ciągle rosnące potrzeby rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy rozwiązania różnych producentów. Sprzedajemy, instalujemy, serwisujemy na terenie całego kraju. Szybko i w przystępnych cenach.

Zapraszamy do współpracy.

 

Rejestracja i Transmisja
głosu, obrazu i danych

 • Centrale telefoniczne, rejestratory
  i systemy call center
 • Systemy monitoringu,
  kontroli dostępu i alarmowe
 • Osprzęt informatyczny i telekomunikacyjny

Okablowanie
i sieci bezprzewodowe

 • Okablowanie strukturalne
  z 25 letnią gwarancją

 • Instalacje elektryczne i słaboprądowe
 • Sieci bezprzewodowe

Usługi serwisowe
i optymalizacja kosztów

 • Usługi serwisowe 24h na dobę zgodne
  z SLA (Service Level Agreement)
 • Optymalizacja i obniżanie kosztów
 • Doradztwo i outsourcing dla Firm

NASZE ROZWIĄZANIA OPIERAMY NA PRODUKTACH: